Adres:
Maltepe Mahallesi, Yedikule Çırpıcı Yolu Caddesi, Topkapı Ticaret Merkezi 1, 3.kat, no:372/A Topkapı, Zeytinburnu, Istanbul, Turkey

Tel: 0 (212) 213 07 70
Fax: 0 (212) 213 07 71

Satış Pazarlama Özel Hat 7/24

Gsm:0 (533) 594 09 50

email: info@deskart.com.tr

 

PDKS- PERSONEL DEVAM-KONTROL SİSTEMİNİN ÇALIŞMA PRENSİBİ

İşletmelerde personel devam-kontrolünü takip etmek ve bu bilgileri baz alarak aylık hakedişleri hesaplamak için ideal sistemlerdir.

Günümüz personel mevzuatına göre güncellenen versiyonları ile insan kaynakları departmanlarının vazgeçilmezleri olmaktadırlar.

Sistemin bilgi toplayan cihazları giriş ve çıkış datalarını toplamak üzere binaların uygun bir yerine konulur.

Tüm giriş-çıkış işlemleri için muhakkak personel kartlarını cihazlara okuturlar. gün içinde vardiya sırasında tespit edilen çıkış işleminin karşılığı olarak personel izin kağıdı getirmek zorundadır.


Aksi halde bu durum erken çıkış olarak kayıtlarda kalır. Bir çok değişik sektörde kullanılmakta olan yazılımımız esnek raporlama yeteneği ile her türlü vardiya, bölüm, time-zone gibi değişik kriterlerle sorgulanabilir.

Yazılımımız GKS'de (Geçiş-Kontrol) olduğu gibi "Başkasının Kartını Okutma" sorununu, kayıt özellikli kamera sistemi ile çözmektedir. Sistem kart okutulduğu anda kişinin fotoğrafını çekmekte ve kayıt altına almaktadır. Dolaysı ile herhangibir suistimalden şüphenildiğinde geriye dönük sorgulama yapılarak başkasına ait bir kartı okutan kişi kamera görüntüsü ile tespit edilebilir. Gerekirse bu görüntü mahkemede delil olarak kullanılabilir.Ana Sayfa | Kart Sistemleri | Geçiş-Kontrol Sistemleri | Ofis Sistemleri | İletişim

Telif Hakkı © 2005 Deskart Plastik Kart Sistemleri şirketine aittir.