Adres:
Maltepe Mahallesi, Yedikule Çırpıcı Yolu Caddesi, Topkapı Ticaret Merkezi 1, 3.kat, no:372/A Topkapı, Zeytinburnu, Istanbul, Turkey

Tel: 0 (212) 213 07 70
Fax: 0 (212) 213 07 71

Satış Pazarlama Özel Hat 7/24

Gsm:0 (533) 594 09 50

email: info@deskart.com.tr

 

ÖN ÖDEMELİ veya KREDİLİ ALIŞ-VERİŞ SİSTEMLERİ

"İşinizi Kolaylaştırmak" vaadimizin bir karşılığı olarak sunduğumuz bu hizmetimizde; işletmeler nakit para kullanmak zahmetinden kurtulmaktadır.

Özellikle, spor salonları, eğlence parkları gibi içinde havuz bulunan benzer tesislerde kişiler üzerlerinde nakit para taşıyamamaktadır.

İşletmenin sunduğu kafeterya, bar, kuaför, havuz, sauna v.b. hizmetlerin karşılığı olan ödemeler üyelerin giriş kartları veya kollarındaki bileklik vasıtasi ile olabilmektedir.


Üyeler kartlarına veya bilekliklerine girişte para yükleyebilecekleri gibi çıkışta aldıkları hizmetlerin karşılığını da ödeme yöntemini tercih edebilirler.


Sistemin ana yapısı gereği kartlar veya bileklikler; para taşıdığı için GKS (Geçiş-Kontrol) veya PDKS (Personel Devam-Kontrol) den farklı olarak özel bir kripto ile kriptolanırlar (şifrelenirler). Dolaysı ile işletmeler maksimum güvenlik ile donatılmış olur.

Sadece üye kartları için değil işletme personeli içinde bir-çok güvenlik aşaması belirlenmiş olup, yetkili kartlar ve şifreler olmadan kullanıcıların sisteme müdahale etmeleri mümkün değildir.

Ana Sayfa | Kart Sistemleri | Geçiş-Kontrol Sistemleri | Ofis Sistemleri | İletişim

Telif Hakkı © 2005 Deskart Plastik Kart Sistemleri şirketine aittir.