Adres:
Maltepe Mahallesi, Yedikule Çırpıcı Yolu Caddesi, Topkapı Ticaret Merkezi 1, 3.kat, no:372/A Topkapı, Zeytinburnu, Istanbul, Turkey

Tel: 0 (212) 213 07 70
Fax: 0 (212) 213 07 71

Satış Pazarlama Özel Hat 7/24

Gsm:0 (533) 594 09 50

email: info@deskart.com.tr

 

Plastik kart üretimine geçmeden önce, kartın niteliği, kullanım amacı ve adedine göre üretim tipleri belirleriz.

Düşük adetli kartlarda uygulanır. Baskı renkli yazıcılar ile yapıldığı için kalitesi, ofsetteki kadar net ve pürüzsüz değildir. Kurumsal kimlik sahibi, pantone renk kullanan firmalar için tavsiye edilmez.Avantajları: Düşük adetli kart ihtiyaçları için uygundur.Dezavantajları: Baskı kalitesi, ofsetteki kadar canlı değildir.En Az Sipariş Adedi: 10 Ad
Kart yapımında en çok tercih edilen baskı yöntemidir. Pantone renk kullanan firmalar için istedikleri sonucu elde etmek için tek çözümdür.


Avantajları: Baskı kalitesi son derece tatminkardır, istenilen tüm renk ve tonlar elde edilebilir.

Dezavantajları: Düşük adetli kart ihtiyaçlarında kullanılamaz.En Az Sipariş Adedi:
250 Ad

Özellikle elektronik kart (mifare, proximty, HID, diğer contact çipli kartlar) kullanan firmalar için kart kişileştirmedeki tek yöntemdir. Elektronik kartlar daha çok bina girişlerine konulan turnikeli geçiş-kontrol sistemlerinde tercih edilir. Kartlar, yurtdışından kesilmiş halde hazır geldiği için bu kartlara dijital veya ofset baskı uygulamanın imkanı yoktur.Avantajları: Boş beyaz ve kesilmiş olarak gelen elektronik kartların kişiselleştirilmesi olanağını verir.

Dezavantajları:Baskı kalitesi, ofset ve dijital baskıdan çok daha mattır. İstenilen her renk ve tonda baskı almak mümkün değildir.

En Az Sipariş Adedi: 10 Ad

Ana Sayfa | Kart Sistemleri | Geçiş-Kontrol Sistemleri | Ofis Sistemleri | İletişim

Telif Hakkı © 2005 Deskart Plastik Kart Sistemleri şirketine aittir.