Adres:
Maltepe Mahallesi, Yedikule Çırpıcı Yolu Caddesi, Topkapı Ticaret Merkezi 1, 3.kat, no:372/A Topkapı, Zeytinburnu, Istanbul, Turkey

Tel: 0 (212) 213 07 70
Fax: 0 (212) 213 07 71

Satış Pazarlama Özel Hat 7/24

Gsm:0 (533) 594 09 50

email: info@deskart.com.tr

 

Plastik Kart yazıcıları ile beraber kullanılan bu yazımlar ile son derece profesyonel ve pratik kart dizaynları hazırlayıp basabilirsiniz. Programların sadece kart dizayn etme ve basma özellikleri ücretsiz kullnılabilir. Eğer basılan kartın bilgileri saklanmak istenirse, teknik tabirle; database oluşturup veya var olan database dosyalarından bilgi alınmak istenirse ücret talep edilir. Programların sadece professional sürümleri ücretlidir.

Örnek olarak, 1.000 kişilik personeli olan firmanıza artık dışarıdan kart yaptırmak istemiyorsunuz, bizden ihtiyacınız olan modellde bir kart yazıcısı aldınız. Kart dizayn işlemleri bittikten sonra baskı işlemi için gereken 1.000 kişilik personele ait tüm bilgileri tekrar yazmaktansa, hazır olan bir excel dosyasından almak istiyorsunuz. İşte bu işleme database kullanma işlemi denir ve bu işlemi ancak kart baskı programlarının professional versiyonları yapabilir.

eMedia Kart Dizayn Programı
Card Five Kart Dizayn Programı

Ana Sayfa | Kart Sistemleri | Geçiş-Kontrol Sistemleri | Ofis Sistemleri | İletişim

Telif Hakkı © 2005 Deskart Plastik Kart Sistemleri şirketine aittir.