Adres:
Maltepe Mahallesi, Yedikule Çırpıcı Yolu Caddesi, Topkapı Ticaret Merkezi 1, 3.kat, no:372/A Topkapı, Zeytinburnu, Istanbul, Turkey

Tel: 0 (212) 213 07 70
Fax: 0 (212) 213 07 71

Satış Pazarlama Özel Hat 7/24

Gsm:0 (533) 594 09 50

email: info@deskart.com.tr

 

Plastik Kart Kapları
86x54 mm ebatlarında, sert plastikten imal edilir. Yatay veya dikey olarak tercih edilebilir. Kırmızı, beyaz, şeffaf, lacivert, siyah ve mavi renk seçenekleri mevcuttur.
Şeffaf Plastik Kart Poşetleri
86x54 mm ebatlarında, yumuşak plastikten imal edilir. Yatay ve dikey olarak tercih edilebilir,Poşetin klips takılan üst bandı renkli olabilir. Kırmızı, beyaz, şeffaf, lacivert, siyah ve mavi renk seçenekleri mevcuttur. Fuar ve spor organizasyonları için özel ebatta ve kalınlıkta kart poşetleri imal edilebilir.Klipsler
Kart kaplarını beya kart poşetlerini yakaya takmak için kullanılır. Metal veya plastik klips olmak üzere 2 çeşidi bulunur.
Yoyolar
Yakaya veya kemere asılabilir modelleri vardır. İçerisindeki mekanizma sayesinde yaklaşık 25.cm kadar uzayabilir. Yoyoların üst kısımlarına firma logoları etiket veya baskı ile eklenebilir. Metal ve plastik olmak üzere 2 çeşittir.
Kart Askı İpleri
Kart askı iplerinde çok sayıda çeşit belirlenebilir. En genel kullanımda ip, polyester ve yün karışımından yapılmıştır. İstenirse iplere firma logosu baskı veya örgü ile işlenebilir. firma logolu ip siparişi için minumum sipariş adedi : 250 Ad.'dir. İplerin ucundaki tutaçlar, metal veya plastik klipsler şeklinde olabileceği gibi kanca ve çıt-çıt'lı şekillerde de olabilir.


Boş Beyaz Kartlar
86x54 mm ebatlarında, 760 mic. standart boş beyaz kartlar. İthal ve yerli modelleri mevcuttur. İstenirse kartlar manyetik bantlı olabilir. İthal modelleri daha çok termal baskı için tercih edilir.


Ektronik Boş Beyaz Kartlar
86x54 mm ebatlarında, 760 mic.içersinde chip, bulunan boş beyaz kartlardır. Yerli üretim yoktur. Türkiye'de en çok kullanılan modelleri, Proximty, mi-fare, HID, SLE4442, v.b. chip'li kartlardır.

 

Ana Sayfa | Kart Sistemleri | Geçiş-Kontrol Sistemleri | Ofis Sistemleri | İletişim

Telif Hakkı © 2005 Deskart Plastik Kart Sistemleri şirketine aittir.